skip to Main Content

Pakume oma klientidele sandwich-tüüpi kergpaneelidest külmkambrite ja sügavkülmkambrite tarnet ning ehitust.

Kergpaneelid valmistatakse vastavalt Tellija vajadustele, soovidele ja etteantud mõõtudele. Paneelidel on sõltuvalt tootjast ja paneelitüübist kindel mooduli laius, pikkusmõõt tehakse vastavalt spetsifikatsioonile.

 

Sandwich-tüüpi kergpaneelid on mitmekihilised: paneelide soojustusmaterjalist

 

südamiku mõlemale poolele on liimitud kas õhuke kuumtsingitud terasplekk, roostevabast terasest plekk,

alumiiniumplekk, alumiiniumlaminaatpaber või ehitusplaat. Enamlevinud soojustusmaterjalideks on vahtpolüuretaan (PUR/PIR), vahtpolüstürool (EPS), klaas- või kivivill. Plekiga kaetud paneelide pind on lõppviimistlusega ja täiendavat pinnaviimistlust ei vaja. Kuumtsingitud teraspleki pinnakatteid on mitmeid, näiteks Polüester, PVDF või toiduainetööstuse laminaat PVC(F) (FoodSafe).

 

Paneele kasutatakse seina-ja katusekonstruktsioonides, fassaadide, välis- ja vaheseinte, katuslagede ning vahelagede ehitamisel. Kergpaneelide kasutamisel ehituses on tagatud seina- ja katusekonstruktsiooni soojapidavus, viimistletud lõpptulemus ning paigalduskiirus.

Kõrgendatud tuleohutusnõuetega hoonete konstruktsioonides sobib kasutada mineraalvillsoojustusega paneele. Madalamate tuleohutusnõuetega hoonetele sobivad suurema soojapidavusega vahtpolüstürool- või vahtpolüuretaansoojustusega paneelid.